Deklaracja Dostępności         telrfon 12 655 51 97           telrfon przedszkole87.lajkonik@gmail.com      

 
 

 

           
 

 
O nas
 
O nas 2017-09-01; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

      Samorządowe Przedszkole nr 87 "Lajkonik" znajduje się na jednym z krakowskich osiedli mieszkaniowych "Na Kozłówce" przy ulicy Spółdzielców 7.
Przedszkole otacza duży, zielony i funkcjonalny ogród z placem zabaw, zapewniającym dzieciom aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu. Zdobią go piękne, kolorowe klomby i rabaty. W ogrodzie znajduje się także starodrzew, dający schronienie podczas słonecznych, upalnych dni.
      Przedszkole funkcjonuje w wolnostojącym, piętrowym budynku dostosowanym do potrzeb dzieci. W budynku znajduje się pięć przestronnych, kolorowych sal. Każda z nich wyposażona jest w zabawki, sprzęt i pomoce dydaktyczne dostosowane do wieku i zainteresowań dzieci.
      Przedszkole posiada pięć oddziałów. Do każdego z nich uczęszcza 25 wychowanków.
Samorządowe Przedszkole nr 87 "Lajkonik" realizuje treści podstawy programowej wychowania przedszkolnego dla przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 26 lipca 2018 roku.
      Wychowankami opiekuje się wykwalifikowana kadra nauczycielska dbająca o indywidualny rozwój każdego dziecka. Współpracuje z nią personel administracji i obsługi, zapewniając dzieciom komfort i bezpieczeństwo podczas pobytu w przedszkolu. Nad całością funkcjonowania przedszkola czuwa dyrektor mgr Elżbieta Wącław.
       Przedszkole czynne jest od poniedziałku do piątku w godzinach 6.30 - 17.00.

WSTECZ Artykuł czytany: 2164801 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl000143717

  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting