Aktualności
Samorządowe Przedszkole nr 87

 

2017-11-22
 
 

Uroczystość Pasowania na Przedszkolaka

     14 listopada był dla dzieci z grupy I i ich Rodziców bardzo ważnym dniem. Tego właśnie dnia odbyła się pierwsza ważna przedszkolna uroczystość - pasowanie na przedszkolaka. (...)

Czytaj całość

 
2017-11-22
 
 

Ceramika na świątecznie

    Na widok Pani Ewy i kolejnych zajęć z ceramiki dzieci okazały wielką radość. Tym razem Pani Ewa wprowadziła dzieci w nastrój Świąt Bożego Narodzenia.  Przybliżyła maluchom wędrówkę po niebie "Gwiazdy Betlejemskiej", a następnie zaprosiła je do lepienia z gliny leżącego na sianku małego Jezuska. (...)

Czytaj całość

 
2017-11-17
 
 

Historia orła białego

    Aby rozbudzać zainteresowanie historią naszego kraju i narodu starsze przedszkolaki wzięły udział w warsztatach nt. "Historia orła białego". Poznając początki naszej państwowości dzieci poznały wygląd, dzieje i znaczenie godła Polski, wysłuchały inscenizowanej legendy "O Lechu, Czechu i Rusie" oraz samodzielnie wykonały orły w złotych koronach techniką papieroplastyki. (...)

Czytaj całość

 
2017-11-11
 
 

Święto Niepodległości

W naszym przedszkolu 8 listopada uroczyście obchodzono Święto Niepodległości. Celem uroczystości było rozbudzenie postaw patriotycznych wśród dzieci poprzez przybliżenie wydarzeń związanych z odzyskaniem niepodległości przez Polskę. (...)

Czytaj całość

 
2017-11-10
 
 

Przedszkolny pokaz mody ekologicznej

Że śmieci się przydają to powszechnie znana prawda. Nasze przedszkolaki - wyedukowane przez potwora Bulbora na warsztatach, wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Krakowskie Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania na najfajniejszy eko - strój wykonany z odpadów przeznaczonych do recyklingu. (...)

Czytaj całość

 

1 | 2 | 3 | 4 | ...
Liczba rekordów: 325; Liczba stron: 65; Max. na stronie: 5

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Nie takie ważne, by człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00063561

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting