Aktualności
Samorządowe Przedszkole nr 87

 

2018-05-22
 
 

Koraliki w Parku Edukacji Globalnej

We wtorek grupa I  wybrała się na wycieczkę do Parku Edukacji Globalnej - "Wioski Świata" zlokalizowanego na ul. Tynieckiej w Krakowie. To niezwykłe miejsce pozwoliło nam znaleźć się w różnych częściach świata w czasie kilku godzin. (...)

Czytaj całość

 
2018-05-17
 
 

Poznajmy laureatów rodzinnego konkursu Eko biżuteria


        Kolejny już konkurs rodzinny organizowany w Lajkoniku został rozstrzygnięty. Tym razem uczestnicy konkursu zmagali się z ciekawą tematyką dotyczącą wykorzystywania surowców wtórnych w twórczości plastycznej. (...)

Czytaj całość

 
2018-05-15
 
 

Rodzinny konkurs wokalno - muzyczny ROZŚPIEWANA RODZINA

     W ostatnich dniach kwietnia w naszym przedszkolu odbyły się eliminacje do Miedzyprzedszkolnego konkursu wokalno - muzycznego "Rozśpiewana rodzina", którego organizatorem jest Samorządowe Przedszkole nr 49 im. (...)

Czytaj całość

 
2018-05-09
 
 

Teatralne spotkanie Smoków

     Kolejne spotkanie Smoków z teatrem odbyło się w murach naszej kozłówkowej biblioteki publicznej. Tam dzieci obejrzały spektakl pt. "Świat Księcia Albinka" w wykonaniu aktorów Teatru Otwartego w Krakowie. (...)

Czytaj całość

 
2018-05-08
 
 

Przedszkolaki w świecie poezji

Julian Tuwim i Jan Brzechwa to autorzy, którzy kojarzą nam się z dzieciństwem. Nie wyobrażamy sobie aby dzieci mogły przeżyć swoje najmłodsze lata bez ich wierszy. "Żuk", "Ślimak", "Spóźniony słowik", "Kaczka dziwaczka" - śmieszą, bawią, a jednocześnie uczą i przestrzegają. (...)

Czytaj całość

 

1 | 2 | 3 | 4 | ...
Liczba rekordów: 392; Liczba stron: 79; Max. na stronie: 5

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Nie takie ważne, by człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00068954

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting