Aktualności
Samorządowe Przedszkole nr 87

 

2018-03-21
 
 

Rodzinny konkurs wokalno - muzyczny ROZŚPIEWANA RODZINA

Rodzinny konkurs wokalno - muzyczny  "Rozśpiewana Rodzina"               Serdecznie zapraszamy do udziału w rodzinnym konkursie wokalno - muzycznym "Rozśpiewana Rodzina". (...)

Czytaj całość

 
2018-03-19
 
 

Wiosenne eksperymentowanie w grupie Dratewek

Co to się dzieje w grupie III - "Dratewki"? Ano - rozpoczynamy wiosenne eksperymentowanie... Przygotowane są już szklane naczynia, donice, ziemia... Ziarna większości roślin są dość suche. Umieszczamy je na zwilżonej gazie, siejemy na wilgotnym kawałku waty, wysiewamy  do ziemi. (...)

Czytaj całość

 
2018-03-17
 
 

Dratewki szukają śladów wiosny

   Czasem nowa pora roku zaczyna się niepostrzeżenie - aż tu nagle zauważmy  pierwsze przebiśniegi w przydomowym ogródku, pierwsze bazie na gałęzi leszczyny, pierwsze powiewy ciepłego powietrza - Przedwiośnie -  to w sezon wszystkiego co pierwsze. (...)

Czytaj całość

 
2018-03-14
 
 

Wiosenne sadzenie u LajkonikówWiosna zbliża się wielkimi krokami. Widać to w grupie " Lajkoników", gdzie rozpoczęły się intensywne prace w kąciku przyrody. Sadziliśmy i sialiśmy, a wkrótce będziemy zbierać plony:) Cebulkę i rzeżuchę zjemy a kwiatuszki przesadzimy do ogródka przedszkolnego. (...)

Czytaj całość

 
2018-03-12
 
 

Kiermasz wielkanocny

Palmy, pisanki, wielkanocne koszyczki, baranki i zajączki - to rękodzieło kupicie  na naszym przedświątecznym kiermaszu. Rusza on 15.03. Środki z tegorocznego kiermaszu przeznaczone będą na planowaną "ścieżkę edukacyjną" w naszym ogrodzie przedszkolnym. (...)

Czytaj całość

 

1 | 2 | 3 | 4 | ...
Liczba rekordów: 369; Liczba stron: 74; Max. na stronie: 5

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Nie takie ważne, by człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00067137

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting