Aktualności
Samorządowe Przedszkole nr 87

 

2018-10-15
 
 

KORALIKI EKSPERYMENTUJĄ Z JABŁKIEM.

"Jabłuszko rumiane słońcem malowane tobie podaruję.." W tym tygodniu dzieci z gr. I zgłębiały tajniki jabłka. Jak smakuje, pachnie , jakiego jest koloru i co można z niego zrobić. Tą wiedzę nabywały nie tylko w teorii, ale przede wszystkim w praktyce. (...)

Czytaj całość

 
2018-10-09
 
 

Zakładamy ogródek doświadczalny

    W tym roku szkolnym jednym z wiodących tematów edukacyjno - wychowawczych jest przyroda. Działania podejmowane w ramach tego zadania skupiają się wokół hasła "ŻYJMY - NATURALNIE". (...)

Czytaj całość

 
2018-10-07
 
 

Na straganie w dzień targowy...

     "Na straganie w dzień targowy..." tak rozpoczął się czwartek u koralików. Dzieci z gr I miały po raz pierwszy okazję oglądać teatrzyk sylwet. Zaciekawione, zdziwione zainspirowały się przedstawieniem, które później same próbowały odtworzyć. (...)

Czytaj całość

 
2018-10-02
 
 

III DZIEŃ INTEGRACJI

     Nowy rok szkolny, nowe wyzwania, zadania, plany i... nowe twarze w "Lajkoniku". By  łatwiej było temu wszystkiemu podołać, dobrze jest się lepiej poznać.  I właśnie w tym celu odbył się - już kolejny w historii przedszkola - piknik rodzinny pod hasłem "III DZIEŃ INTEGRACJI". (...)

Czytaj całość

 
2018-10-01
 
 

Jak Smoki zaprosiły skrzaty nad Drwinkę

W ostatnim tygodniu września,przy okazji "Sprzątania świata" szczególnie pochylamy się nad problematyką ochrony przyrody.W czasie jesiennych spacerów - "Smoki" czyli przedszkolaki z grupy IV - zaobserwowały już, że ich  ulubiona okolica przechadzek - dolinka rzeczki Drwinki - zanieczyszczona jest przez rozrzucone śmieci. (...)

Czytaj całość

 

1 | 2 | 3 | 4 | ...
Liczba rekordów: 423; Liczba stron: 85; Max. na stronie: 5

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Nie takie ważne, by człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00073160

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting