Ogł‚oszenia
Samorządowe Przedszkole nr 87

 

2018-08-28

NIEZBĘDNIK MALUSZKA

   Bardzo prosimy Rodziców dzieci młodszych (z grupy I i II) o przygotowanie dla swoich pociech:ulubionej przytulanki, kocyka, pieluszki itp. (rzecz, z którą dziecko się "nie rozstaje" :)),wygodnych pantofli, które można samodzielnie założyć (nie klapki!),poszewki na kocyk o wymiarach ok. (...)

Czytaj całość

 
2018-02-01

Dyżur wakacyjny

Drodzy Rodzice!
  
     TUTAJ znajduje się wykaz przedszkoli pełniących dyżur w miesiącach wakacyjnych tj. lipcu i sierpniu.  Więcej informacji dotyczących dyżuru oraz zapisów przekażemy w późniejszym terminie. (...)

Czytaj całość

 
2018-01-18
 
 

POMAGANIE PRZEZ UBRANIE

Odpowiadając na potrzeby Krakowskiego Hospicjum dla Dzieci im. ks. Józefa Tischnera nasze przedszkole włącza się do projektu "Pomaganie przez ubranie", z którego dochód przeznaczony zostanie na zakup leków dla jego podopiecznych. (...)

Czytaj całość

 
2017-12-16
 
 

Gwiazdka dla zwierzaka

   Jak co roku serdecznie zapraszamy wszystkich do włączenia się do akcji zbierania żywności i akcesoriów dla mieszkańców krakowskiego schroniska dla bezdomnych zwierząt - psów i kotów. (...)

Czytaj całość

 
2017-10-23
 
 

RODZINNY KONKURS NA PLAKAT - PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM...

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i ich Rodziców do udziału w rodzinnym konkursie na plakat pt. "PROSZĘ, DZIĘKUJĘ, PRZEPRASZAM...". Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich dzieci uczęszczających do "Lajkonika" oraz ich Rodziców. (...)

Czytaj całość

 

1 | 2 |
Liczba rekordów: 9; Liczba stron: 2; Max. na stronie: 5

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Nie takie ważne, by człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00075584

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting