Szukaj w serwisie
Samorządowe Przedszkole nr 87

2018-02-11 - Aktualności
 
 

Lajkoniki i Smoki pieką chrust

W grupie V I IV uroczyście obchodziło się Tłusty Czwartek. Jak wszystkim wiadomo to jedyny dzień w roku kiedy dozwolone jest objadanie się do woli. Pączki,faworki inaczej chruściaki absolutnie królują w tym dniu. (...)

Czytaj całość

 
2015-11-15 - Lajkonikowe harce - co planujemy w najbliższym czasie?

Nasz Lajkonik

      Dzień 15 listopada br. jest ostatnim dniem składania prac na Rodzinny Konkurs Plastyczny "Nasz Lajkonik". Szczegóły konkursu TUTAJ.
(...)

Czytaj całość

 
2017-04-06 - Aktualności
 
 

Pinokio na deskach teatru

    Chyba wszystkie dzieci znają postać drewnianego pajacyka Pinokia z bajki Carla Collodiego. Nasze przedszkolaki również. Mimo to, grupa I, IV i V postanowiły udać się do Wrocławskiego Teatru Edukacji IN - ART, by jeszcze raz, wraz z sympatycznym i nieusłuchanym bohaterem, przeżyć ciekawe i jednocześnie niebezpieczne przygody. (...)

Czytaj całość

 
2019-05-17 - Aktualności
 
 

Smoki w podroży z legendą


A my wraz z grupą czwartą wybraliśmy się ostatnio na Rynek w podziemia pałacu Krzysztofory. Nie wierzycie? A właśnie, że tak. Bo, bajki i opowiadania czytane na głos mają taką czarodziejską moc, że można zamknąć oczy i wyobrażać sobie wszystko i nawet wyruszyć gdzieś zupełnie daleko. (...)

Czytaj całość

 
2016-06-08 - Aktualności
 
 

Święto Dzieci

      Tegoroczny Dzień Dziecka w naszym przedszkolu trwał ... aż tydzień! A to za sprawą wielu atrakcji jakie czekały na naszych milusińskich. Od poniedziałku do piątku kolejne grupy przedszkolaków z uśmiechem na ustach maszerowały do Sali Zabaw Smykoland, gdzie czekała je super zabawa! 1 czerwca po śniadaniu, tradycyjnie już zebraliśmy się wszyscy w ogrodzie, gdzie odbył się rajd rowerkowy. (...)

Czytaj całość

 

1 | 2 | 3 | 4 | ...
Liczba rekordów: 985; Liczba stron: 197; Max. na stronie: 5

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00082538

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting