Najnowsze publikacje
Samorządowe Przedszkole nr 87

2018-05-22 - Nasze sukcesy i osiągnięcia
 
 

Bezpieczny Przedszkolak

    Serdecznie gratulujemy naszym przedszkolakom pod opieką Pani Uli wyróżnienia w konkursie "Bezpieczny Przedszkolak" zorganizowanym przez Straż Miejską Miasta Krakowa, Samorządowe Przedszkole nr 33 w Krakowie oraz Wydawnictwo Bliżej Przedszkola!
(...)

Czytaj całość

 
2018-05-22 - Aktualności
 
 

Koraliki w Parku Edukacji Globalnej

We wtorek grupa I  wybrała się na wycieczkę do Parku Edukacji Globalnej - "Wioski Świata" zlokalizowanego na ul. Tynieckiej w Krakowie. To niezwykłe miejsce pozwoliło nam znaleźć się w różnych częściach świata w czasie kilku godzin. (...)

Czytaj całość

 
2018-05-17 - Aktualności
 
 

Poznajmy laureatów rodzinnego konkursu Eko biżuteria


        Kolejny już konkurs rodzinny organizowany w Lajkoniku został rozstrzygnięty. Tym razem uczestnicy konkursu zmagali się z ciekawą tematyką dotyczącą wykorzystywania surowców wtórnych w twórczości plastycznej. (...)

Czytaj całość

 
2017-09-01 - Misja i wizja
 
 

MISJA I WIZJA

Przedszkole promuje zdrowy i bezpieczny styl życia oraz aktywność ruchową w harmonii z przyrodą i środowiskiem społeczno kulturowych oraz w kontaktach z rodzicami. Pomagamy dzieciom w budowaniu własnego systemu wartości oraz zdobywaniu wiedzy i umiejętności pozwalającym sprostać wymaganiom stawianym w szkole i w późniejszym życiu. (...)

Czytaj całość

 
2018-05-15 - Aktualności
 
 

Rodzinny konkurs wokalno - muzyczny ROZŚPIEWANA RODZINA

     W ostatnich dniach kwietnia w naszym przedszkolu odbyły się eliminacje do Miedzyprzedszkolnego konkursu wokalno - muzycznego "Rozśpiewana rodzina", którego organizatorem jest Samorządowe Przedszkole nr 49 im. (...)

Czytaj całość

 

1 | 2 | 3 | 4 | ...  

Liczba rekordów: 518; Liczba stron: 104; Max. na stronie: 5

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Nie takie ważne, by człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00068953

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting