Najnowsze publikacje
Samorządowe Przedszkole nr 87

2017-11-17 - Aktualności
 
 

Historia orła białego

    Aby rozbudzać zainteresowanie historią naszego kraju i narodu starsze przedszkolaki wzięły udział w warsztatach nt. "Historia orła białego". Poznając początki naszej państwowości dzieci poznały wygląd, dzieje i znaczenie godła Polski, wysłuchały inscenizowanej legendy "O Lechu, Czechu i Rusie" oraz samodzielnie wykonały orły w złotych koronach techniką papieroplastyki. (...)

Czytaj całość

 
2017-11-11 - Aktualności
 
 

Święto Niepodległości

W naszym przedszkolu 8 listopada uroczyście obchodzono Święto Niepodległości. Celem uroczystości było rozbudzenie postaw patriotycznych wśród dzieci poprzez przybliżenie wydarzeń związanych z odzyskaniem niepodległości przez Polskę. (...)

Czytaj całość

 
2017-11-10 - Aktualności
 
 

Przedszkolny pokaz mody ekologicznej

Że śmieci się przydają to powszechnie znana prawda. Nasze przedszkolaki - wyedukowane przez potwora Bulbora na warsztatach, wzięły udział w konkursie plastycznym organizowanym przez Krakowskie Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania na najfajniejszy eko - strój wykonany z odpadów przeznaczonych do recyklingu. (...)

Czytaj całość

 
2017-11-10 - Aktualności
 
 

Sposób na nudę

Coraz krótsze dni i coraz dłuższe wieczory. Jak się nie nudzić? A właśnie, że można! Początkiem listopada - miesiąca, który bardzo się dłuży i bywa ... nudny, starszaki z grupy III, IV i V wzięły udział w warsztatach edukacyjnych nt. (...)

Czytaj całość

 
2017-11-06 - Aktualności
 
 

Jesienne inspiracje

Kolorowe liście są inspiracją do tworzenia różnych jesiennych dekoracji. Dzieci z grupy najmłodszej na zajęciach wykonały z liści gąsienice. Wyglądały one uroczo i wszystkim się podobały. (...)

Czytaj całość

 

1 | 2 | 3 | 4 | ...  

Liczba rekordów: 430; Liczba stron: 86; Max. na stronie: 5

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Nie takie ważne, by człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00063418

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting