Najnowsze publikacje
Samorządowe Przedszkole nr 87

2018-06-16 - Aktualności
 
 

Pochód Lajkonika 2018

W bieżącym roku w Oktawę Bożego Ciała dzieci z naszego przedszkola harce z Lajkonikiem odtańczyły na Skwerze Lajkonika oraz na scenie na Rynku Głównym pod Wieżą Ratusza. Stało się tak, ponieważ wygrały główną nagrodę za najpiękniejszy orszak dziecięcy w Pochodzie Lajkonika. (...)

Czytaj całość

 
2018-06-14 - Aktualności
 
 

Jak Krakowiaczki przeżywały emocje w trakcie słuchania wierszy J. Brzechwy


      Już drugi raz w tym roku mama Filipka Ch. Pani Ania - logopeda przeprowadziła w grupie II bardzo ciekawe zajęcia.       W trakcie słuchania wierszy J. (...)

Czytaj całość

 
2018-06-14 - Aktualności
 
 

Lajkonikowy Piknik Rodzinny

    Tegoroczny Lajkonikowy piknik rodzinny był silny tradycją i kulturą polską i naszą przedszkolno - lajkonikową. W barwnych ludowych strojach, przy ludowej muzyce cała społeczność Lajkonika dała się porwać świetnej zabawie. (...)

Czytaj całość

 
2018-06-13 - Aktualności
 
 

Na solnym szlaku w Borku koło Bochni

Kto z nas nie chciałby na chwilę  móc cofnąć się w czasie i na własne oczy zobaczyć życie w dawnych epokach? To niemożliwe? A właśnie że tak. Przekonały się o tym przedszkolaki z grup: III  i V, które wybrały się na wycieczkę do "Centrum aktywnego wypoczynku" w Borku koło Bochni. (...)

Czytaj całość

 
2018-06-12 - Aktualności
 
 

Smoki w Czasławiu

     W tym roku grupa Smoków na całodniową wycieczkę udała się do zaprzyjaźnionego gospodarstwa agroturystycznego "Pod Tuszyną" w Czasławiu. Tam przedszkolaki zasmakowały uroków wsi, przygotowując samodzielnie bułki, ser i masło, doglądając kwoki i kurcząt, czy dosiadając klaczy i kucyka. (...)

Czytaj całość

 

1 | 2 | 3 | 4 | ...  

Liczba rekordów: 536; Liczba stron: 108; Max. na stronie: 5

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Nie takie ważne, by człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00069924

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting