Najnowsze publikacje
Samorządowe Przedszkole nr 87

2018-12-10 - Aktualności
 
 

Krakowiaczki w Jaskini Solnej

Dnia 6.12 Krakowiaczki wybrały się na wycieczkę do Jaskini Solnej przy ul Długiej. Dzięki mikroklimatowi panującemu w grocie solnej,dzieci  mogły poczuć się jak nad morzem. Powietrze było obfite w pierwiastki ,które mają doskonały wpływ na zdrowie, a także samopoczucie. (...)

Czytaj całość

 
2018-12-11 - Aktualności
 
 

WyRaźni na drodze

  "Wyraźni na drodze" to akcja edukacyjna pod patronatem Fundacji Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego Marsz Zebry, w której wzięły udział Lajkoniki. W ramach niej uczestniczyły w zajęciach z zakresu ruchu drogowego, otrzymały odblaski i materiały edukacyjne oraz przygotowały prace plastyczne na konkurs. (...)

Czytaj całość

 
2018-12-11 - Aktualności
 
 

Zabawy z Babcią

     Zabawy z Babcią, a nawet pięcioma Superbabciami to frajda, która spotkała starsze przedszkolaki w środowe popołudnie. Nasze Seniorki w ramach wolontariatu dały się namówić na wspólne z przedszkolakami zabawy ludowe i tradycyjne. (...)

Czytaj całość

 
2018-12-05 - Aktualności
 
 

Moja mała ojczyzna

    "Moja mała ojczyzna" to temat konkursu plastycznego, w którym wzięły udział dzieci z grupy V "Lajkoniki" wraz ze swoimi Rodzicami. Konkurs był jednym z realizowanych zadań projektu "Piękna nasza Polska cała". (...)

Czytaj całość

 
2018-12-05 - Aktualności
 
 

Pokaz mody patriotycznej

      W miniony czwartek dzieci z grupy V "Lajkoniki" postanowiły się zamienić się w małe modelki i modeli i wziąć udział w pokazie mody. Nie był to jednak zwyczajny pokaz mody, a pokaz mody patriotycznej. (...)

Czytaj całość

 

1 | 2 | 3 | 4 | ...  

Liczba rekordów: 574; Liczba stron: 115; Max. na stronie: 5

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Nie takie ważne, by człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00074638

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting