Najnowsze publikacje
Samorządowe Przedszkole nr 87

2018-11-27 - Aktualności
 
 

Rodzinny Konkurs plastyczny - Malowane kamienie

Serdecznie zapraszamy wszystkie dzieci i ich Rodziców do udziału w rodzinnym konkursie plastycznym pt. "MALOWANE KAMIENIE". Konkurs przeznaczony jest dla wszystkich dzieci uczęszczających do "Lajkonika" oraz ich Rodziców. (...)

Czytaj całość

 
2018-11-16 - Aktualności
 
 

Świętujemy śpiewająco!

Myliłby się ten, kto myśli, że świętowanie Niepodległości  to nuda i kolejna "akademia ku czci". Nie w przedszkolu. Nie wśród dzieciaków.  Z pomocą starszych koleżanek -wolontariuszek z Gimnazjum i Liceum Jezuitów "Kostka", przy wtórze gitar - utwory, które mają po kilkadziesiąt  lat,  przeradzają się w współczesne "hity"!Kiedy? - Podczas spotkań starszych z młodszymi, w grupie IV i grupie II  popłynęły: "O mój rozmarynie", "Ułani,ułani", Wojenko, wojenko", "Jak to na wojence ładnie". (...)

Czytaj całość

 
2018-11-16 - Aktualności
 
 

Znam swój kraj - konkurs wiedzy patriotycznej

Jak nazywa się największa rzeka Polski? Jakie miasto było pierwszą stolicą naszego kraju? Czy usłyszana melodia to "krakowiak", a może "polonez"? I gdzie na mapie Polski znajdują się Tatry, Kraków, Warszawa,  Morze Bałtyckie?Sporo czasu i przygotowań włożyły dzieci: Kacperek,Julka, Andrzejek i Patryk z grupy IV "Smoki", by zmierzyć się z tak trudnymi zagadnieniami z różnych dziedzin i w efekcie zdobyć prestiżowe II miejsce  w konkursie wiedzy patriotycznej: "Znam swój kraj", zorganizowanym przez zaprzyjaźnione Przedszkole nr 36 w Krakowie. (...)

Czytaj całość

 
2018-11-16 - Nasze sukcesy i osiągnięcia
 
 

Znam swój kraj - konkurs wiedzy patriotycznej

   Serdecznie gratulujemy dzieciom z grupy IV SMOKI zajęcia II miejsca w konkursie wiedzy patriotycznej "Znam swój kraj" organizowanym przez Samorządowe Przedszkole nr 36 w Krakowie.
(...)

Czytaj całość

 
2018-11-10 - Aktualności
 
 

Lajkoniki w biało - czerwonych barwach

      Jednym z zadań projektu "Piękna nasza Polska cała", które podjęła się zrealizować grupa V, było przeprowadzenie zajęć otwartych dla rodziców o tematyce patriotycznej. (...)

Czytaj całość

 

1 | 2 | 3 | 4 | ...  

Liczba rekordów: 559; Liczba stron: 112; Max. na stronie: 5

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Nie takie ważne, by człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00073893

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting