Deklaracja Dostępności         telrfon 12 655 51 97           telrfon przedszkole87.lajkonik@gmail.com      

 
 

 

           
 

 
Zakładamy ogródek doświadczalny
 
Aktualności 2018-10-09; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

 

    W tym roku szkolnym jednym z wiodących tematów edukacyjno - wychowawczych jest przyroda. Działania podejmowane w ramach tego zadania skupiają się wokół hasła "ŻYJMY - NATURALNIE". Naturalnie, czyli jak? Tak, by maksymalnie wykorzystać dobra, które nam przyroda daje i przy tym jej nie szkodzić. Naturalnie, to także zgodnie z jej cyklem. Aby bliżej poznać ten cykl, Lajkoniki zbudowały z drewnianych palet ogródki doświadczalne, w których posadziły kwiaty, zioła i owoce. Teraz, jesienią rośliny będą miały czas, by zbudować silny system korzeniowy, zaś wiosną, po przebudzeniu z zimowego snu, zaskoczą nas feerią barw, zapachów i ... smaków!
      Serdecznie dziękujemy Panu Wojtkowi - Tacie Dominiki za zaopatrzenie nas w palety, agrotkaninę i ziemię oraz Pani Renacie - Mamie Majki za piękne sadzonki kwiatowe. Wszystkich zachęcamy do przynoszenia cebulek kwiatowych, którymi uzupełnimy rabatę kwiatową, by obserwować naturalny cykl ich wzrostu.

WSTECZ Artykuł czytany: 16182 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl000106449

  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting