Smoki w szkole podstawowej
 
Aktualności 2019-04-16; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

 


Już tylko kwartał do końca roku szkolnego i przed nauczycielami zerówek pojawia się niemałe wyzwanie - jak sprawić, aby nasi zerowkówicze poczuli się w przyszłej w szkole bezpiecznie. Dlatego kiedy dzieci są jeszcze w przedszkolu staramy organizować wyjścia przedszkolaków do szkoły. Spotkanie nauczycielami i starszymi kolegami, zapoznanie się z budynkiem, odgłosami, salami szkolnymi, kiedy to dziecko może zajrzeć w każdy kąt- mogą pozytywnie wpłynąć na obraz szkoły.
Z tego powodu starszaki z grupy IV "Smoki" wzięły udział w specjalnej lekcji pokazowej w rejonowej Szkole Podstawowej nr 123.
Zostaliśmy pięknie ugoszczeni w klasie drugiej, gdzie pani nauczycielka przygotowała zajęcia plastyczne, zagadki o wiośnie, oraz niezwykle atrakcyjne zadania z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Pełnie szczęścia zapewnił dzieciakom słodki poczęstunek. I jak tu nie chcieć pójść do takiej szkoły?
                                                                                                                                           A.S.

WSTECZ Artykuł czytany: 941 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00089439

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting