Smoki w krainie zabaw logopedycznych
 
Aktualności 2019-06-10; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

 


Starszaki z grupy IV uczestniczyły w bardzo ciekawych zajęciach logopedycznych, które prowadziła mama Filipka p. Ania Chmielarz - logopeda. Wśród wielu zabaw znalazły się: zabawy słuchowe, oddechowe, artykulacyjne, ruchowe i zabawy orientacyjne w przestrzeni.
"Smoki" udały się do krainy Kubusia Puchatka i razem z nim ćwiczyły aparat artykulacyjny i robiły dziubki. Dzieciom bardzo spodobała się gra ze smokiem, który za pomocą instrumentów muzycznych kierował przedszkolaki po planszy z owocami, zgodnie z instrukcją należało dojść do smoka. Dużo radości sprawiła dzieciom zabawa w dmuchanie rurek w czasie której powstawały różne dziwne stworki z jednorazowych gumowych rękawiczek. Kubuś Puchatek był wielkim łasuchem, przedszkolaki też lubią słodycze, na zajęciach nie zabrakło słodkiej niespodzianki - kolorowe chrupki, które były jednym z narzędzi ćwiczących aparat artykulacyjny mowy. Pani Ani serdecznie dziękujemy za wesołą zabawę w czasie, której dzieci doskonaliły wymowę.

Łucja Filipek

WSTECZ Artykuł czytany: 811 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00090659

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting