Deklaracja Dostępności         telrfon 12 655 51 97           telrfon przedszkole87.lajkonik@gmail.com      

 
 

 

           
 

 
Słyszeć więcej - projekt edukacyjny w grupie Lajkoników
 
Aktualności 2020-01-12; Autor: Elżbieta Wącław
 

 

 

Starszaki z grupy V Lajkoniki brały udział w projekcie edukacyjnym przeprowadzonym przez panie studentki Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie pt. "Słyszeć więcej". 

W ramach projektu odbyły się 4 spotkania warsztatowe, na których dzieci słuchały muzyki poważnej. Słuchając muzyki starszaki malowały farbami palcem obrazy, które powstawały w ich wyobraźni, akcentowały rytm w muzyce, tworzyły układy taneczne z kolorowymi wstążkami. Pobudzając swoją wyobraźnię w trakcie słuchania muzyki starszaki układały opowiadania. Wszystkie spotkania warsztatowe panie studentki udokumentowały tworząc filmiki, zdjęcia. Ostatnie spotkanie odbyło się z udziałem przedszkolaków z grupy III i IV, na którym zostały zaprezentowane wytwory Lajkoników, które powstały w czasie realizacji projektu. Młodsi koledzy i koleżanki mogły oglądać wystawę prac plastycznych, filmiki, na których dzieci tańczyły i malowały do muzyki. 

Serdecznie dziękujemy p. Marysi, p. Gabrysi, p. Natalii i p. Madzi za przeprowadzenie ciekawego projektu.

WSTECZ Artykuł czytany: 2892 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl000127818

  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting