Deklaracja Dostępności         telrfon 12 655 51 97           telrfon przedszkole87.lajkonik@gmail.com      

 
 

 

           
 

 
Krótko o wyjściu do teatru...
 
Aktualności 2014-02-25; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

       Pierwszy raz w tym roku szkolnym zdarzyło się, iż dzieci ze wszystkich grup wiekowych razem pojechały na wycieczkę! Celem naszej wyprawy był Teatr Otwarty w Krakowie, gdzie obejrzeliśmy spektakl pt. "Świat Księcia Albinka". To wspaniałe, barwne przedstawienie w konwencji fantastycznej historii. Opowiada ono o królewskiej rodzinie i przygodach małych książąt - Balbinki i Albinka, którzy razem bawią się, ale też razem psocą. Gdy zabrana przez Albinka ulubiona zabawka siostry ulega poważnej awarii, mały książę wyrusza w podróż kosmiczną na inna planetę, by zdobyć tajemny szyfr. Po drodze spotyka dziwne postaci: Pana Żarta, Geografa Mapwielkiego i Bankiera Wielkich liczb. Razem z nimi oraz z przedszkolakami rozwiązuje bardzo trudną zagadkę, której rozwiązaniem jest właśnie niezbędny do naprawienia zepsutej  zabawki szyfr.
Przedszkolaki dzielnie i z dużym zaangażowaniem pomagały księciu naprawić wyrządzoną szkodę. Dowiedziały się także, że nie należy zabierać cudzych rzeczy bez pytania.


WSTECZ Artykuł czytany: 11490 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl000127325

  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting