Deklaracja Dostępności         telrfon 12 655 51 97           telrfon przedszkole87.lajkonik@gmail.com      

 
 

 

           
 

 
Z Lajkonikiem po Krakowie
 
Aktualności 2014-05-23; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

      W naszym przedszkolu w sobotę 17.05.2014r. odbyła się VIII edycja małopolskiego konkursu plastycznego "Z Lajkonikiem po Krakowie". Honorowy patronat i sponsoring objęły: Rada Dzielnicy XII, Spółdzielnia Mieszkaniowa "Na Kozłówce", Teatr Groteska, Teatr Otwarty w Krakowie, Bliżej Przedszkola, Sala Zabaw dla Dzieci Smykoland, Wydawnictwo Znak, Wydawnictwo Skrzat, Dom Chleba, Pawilon Handlowy Lider. Wszystkim, którzy pomogli ugościć oraz nagrodzić uczestników konkursu serdecznie dziękujemy.
     W konkursie wzięło udział 15 przedszkoli i 2 szkoły podstawowe. W sumie było 54 uczestników. Dzieci zgodnie z regulaminem wykonały prace plastyczne na temat: "Śladami krakowskich zabytków". Każdy uczestnik miał 45 minut na wykonanie pracy plastycznej techniką dowolną. Powstały piękne prace plastyczne wykonane: farbami, kredkami, collage.
   Jury, w składzie: dyrektor Przedszkola "Lajkonik" - Elżbieta Wącław, dyrektor Teatru Otwartego - Dariusz Cywka oraz Agnieszka Solarczyk - plastyk, dokonało oceny prac i wyłoniło zwycięzców.
I miejsce zdobyła Emilia Adamczyk ze Szkoły Podstawowej nr 123 w Krakowie.
II miejsce Pola Bartkowska z Samorządowego Przedszkola nr 123 w Krakowie
III miejsce Anna Krzyworzeka z Samorządowego Przedszkola nr 14 w Krakowie.
     Jury przyznało także wyróżnienia specjalne dla:
Mateusza Kozika z Samorządowego Przedszkola nr 14, Dominiki Szopy z Samorządowego Przedszkola nr 65, Aleksandry Kachel z Samorządowego Przedszkola nr 51, Gabriela Stafińskiego z Samorządowego Przedszkola nr 123, Bartłomiejowi Bednarz z Samorządowego Przedszkola nr 123, Paulinie Mółka z Samorządowego Przedszkola nr 34, Nadii Łyczak i Emilii Adamczyk ze Szkoły Podstawowej nr 123, Mai Kułaga i Milenie Borowicz z Samorządowego Przedszkola nr 5, Emilii Masłoń i Zofii Borowy z Samorządowego Przedszkola nr 140, Nataszy Dudzik oraz Emilii Błaszczyk z Samorządowego Przedszkola nr 87.
     Laureaci i każdy uczestnik konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i nagrody. W czasie obrad jury dzieci zostały zaproszone na herbatkę i ciasteczka. Konkurs uświetnił występ zespołu dzieci z grupy III i IV "Małe Lajkoniki" z programem pt. "Hej na krakowskim rynku".
      To był bardzo udany dzień, dzieci radośnie żegnały się z naszym przedszkolem. Za rok znów spotkamy się podczas następnej edycji konkursu.

                                                                                                                                 Łucja Filipek
                                                                                                                                 Elżbieta Bielak

WSTECZ Artykuł czytany: 10712 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00093319

  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting