Deklaracja Dostępności         telrfon 12 655 51 97           telrfon przedszkole87.lajkonik@gmail.com      

 
 

 

           
 

 
Rajd rowerowy
 
Aktualności 2014-06-06; Autor: Elżbieta Wącław
 

 

Jak co roku w naszym ogrodzie przedszkolnym w dniu 06.06.2014r odbył się  rajd rowerowy zorganizowany przez panią Halinę Baumgartner i panią Martynę Michalską. Uczestniczyły w nim dzieci 5,6-letnie, które obowiązkowo musiały mieć kask i ochraniacze, każdy otrzymał swój numer startowy. W VIII edycji rajdu brało udział 10 uczestników: Julia Bernaś, Antoni Bielak, Emilia Błaszczyk, Adam Jasiński, Monika Młynarczuk, Szymon Sowiński, Maciej Stanisławczyk, Milena Wójcik, Maciej Wójcik, Mateusz Żołnierczyk. Każdy z przedszkolaków przejeżdżał na czas wyznaczoną trasę zwracając uwagę na znaki drogowe. Dzieci, personel, rodzice dopingowali uczestników na całej trasie przejazdu. Dzieci były bardzo skupione i zaangażowane podczas rajdu chciały z jak najlepszym czasem ukończyć przejazd.

Przedszkolaki uczestniczące w rajdzie zostały nagrodzone i otrzymały pamiątkowe dyplomy za udział, a zwycięzcy medale za zajęcie poszczególnych miejsc:

I miejsce Milena Wójcik
II miejsce Mateusz Żołnierczyk
III miejsce Maciej Stanisławczyk

Gratulujemy!


 Rajd rowerowy dostarczył wszystkim dużo wrażeń i emocji, mamy nadzieje, że za rok również dopisze nam duża frekwencja i pogoda. Dziękujemy rodzicom za sponsorowanie słodyczy. Już dziś zapraszamy na kolejny rajd w przyszłym roku.

WSTECZ Artykuł czytany: 10936 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl000127862

  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting