Zakończenie roku szkolnego 2013/2014
 
Aktualności 2014-06-24; Autor: Elżbieta Wącław
 

 

Ani się obejrzeliśmy i minął kolejny rok szkolny. A tak niedawno witaliśmy wrzesień i przekraczaliśmy próg przedszkola. Jest czerwiec, a maluszki są już prawdziwymi przedszkolakami, średniaki "pełną parą" odkrywają świat, zaś starszaki żegnają przedszkole, by po wakacjach wstąpić w progi szkoły.
Uroczystość zakończenia roku szkolnego odbyła się w naszym przedszkolu dnia 24 czerwca br. Uświetnił ją występ wszystkich przedszkolaków pt. "Cztery pory roku". Występ ten był nie tylko prezentacją umiejętności i talentów, ale także pożegnaniem przez młodsze dzieci starszaków i ich rodziców. Oj, w niejednym oku zakręciła się łezka...
Ale zakończenie roku szkolnego to nie tylko czas pożegnań, to także czas podziękowań. I tak właśnie wszyscy sobie wzajemnie podziękowaliśmy: dzieci, rodzice, panie.
Podczas tej uroczystości Rodzice szczególnie zaangażowani w życie "Lajkonika" i wspierający jego działania otrzymali order "Rodzic z sercem" oraz zostali wpisani do Złotej Księgi "Lajkonika". 

Jeszcze raz dziękujemy i gratulujemy! 


Życzymy wszystkim udanych wakacji!

WSTECZ Artykuł czytany: 8930 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00090314

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting