Wizyta Świętego Mikołaja
 
Aktualności 2014-12-10; Autor: Elżbieta Bielak
 
 

 

 

     Niemałe zamieszanie zrobiło się w poniedziałkowy poranek w naszym przedszkolu. A to za sprawą... Świętego Mikołaja! Tuż po śniadaniu, Święty, dzwoniąc donośnie dzwoneczkiem wkroczył w progi "Lajkonika" z wielkim workiem prezentów na plecach. Aż się biedaczysko uginał pod ciężarem tego worka! Dobrze, że nasza Pani Dyrektor go zauważyła i pomogła mu wejść, bo nie mógł się zmieścić w drzwiach wejściowych.
     Święty Mikołaj odwiedził wszystkie grupy przedszkolne, pochwalił grzeczne dzieci i prosił, by te mniej grzeczne poprawiły się i nie smuciły swoich rodziców. Przypomniał także wszystkim przedszkolakom, że zabawki trzeba szanować, ponieważ nie wszyscy je mają, a te, które się znudziły mogą przynieść radość dzieciom biedniejszym. Potem Święty rozdał prezenty i wraz z przedszkolakami pozował do zdjęć. Jak nie wierzycie, to zajrzyjcie do pani Kingi do sekretariatu i przekonajcie się!  :)

WSTECZ Artykuł czytany: 7430 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00089632

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting