Zimowe zawody gimnastyczne w Szkole Podstawowej nr 123
 
Aktualności 2015-02-09; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

             W piątek 30 stycznia, starszaki z grupy piątej wzięły udział w "Zimowych zawodach sportowych" w Szkole Podstawowej nr 123. A tam, dzięki odrobinie wyobraźni i rekwizytom, zwykłe ćwiczenia - jak bieg w sztafecie, czy slalom - zamieniły się w szalone zimowe przygody. Dzieci mogły na chwilę zamienić się w prawdziwych sportowców: hokeistów, narciarzy, saneczkarzy. Nasze sześciolatki znakomicie poczuły ducha rywalizacji, a także okazały się zaangażowanymi kibicami. A na koniec okazało się, że wszyscy biorący udział w zawodach są zwycięzcami: wszyscy otrzymali dyplom i drobne upominki.
            Przypomnijmy - stwarzanie i korzystanie z okazji do promowania aktywności fizycznej jest jednym z priorytetowych zadań naszego przedszkola w tym roku. Staramy się, aby dzieci były sprawne i aby miały pozytywne skojarzenia związane z wszelkimi formami ruchu. Nasza placówka bierze bowiem udział w programie "Przedszkole w ruchu". Chętnie korzystamy również z możliwości bywania w zaprzyjaźnionej Szkole Podstawowej nr 123, dzięki czemu zerówkowicze powoli oswajają się z jej murami.
                                                                                                                        

Agnieszka Solarczyk

WSTECZ Artykuł czytany: 7311 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00089288

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting