Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy
 
Aktualności 2015-02-17; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

      Nasze przedszkole zgłosiło się do udziału w programie "Zdrowo jemy, zdrowo rośniemy". Program ten współtworzony jest przez Fundację Rozwoju Dzieci im. J. A. Komeńskiego, Fundację Nutricia, Szkołę Główną Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie, Instytut Matki i Dziecka oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości.
    Celem programu jest wzrost świadomości na temat roli żywienia we wczesnym okresie życia u osób opiekujących się dziećmi, promowanie zrównoważonej diety oraz kształtowanie u dzieci właściwych nawyków żywieniowych.
  W ramach programu nasze przedszkole będzie korzystało z praktycznych porad żywieniowych oraz materiałów edukacyjnych na temat zdrowej diety małego dziecka, uczestniczyło w różnorodnych konkursach oraz współpracowało z dietetykiem - specjalistą w zakresie żywienia dzieci w wieku 0 - 6 lat.
      Mamy nadzieję, że udział w tym przedsięwzięciu zaowocuje pogłębieniem wiedzy, nowymi umiejętnościami w zakresie żywienia naszych milusińskich, a także pomoże kształtować właściwe postawy prozdrowotne.

WSTECZ Artykuł czytany: 5323 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Nie takie ważne, by człowiek dużo wiedział, ale żeby dobrze wiedział, nie żeby umiał na pamięć, a żeby rozumiał, nie żeby go wszystko troszkę obchodziło, a żeby go coś naprawdę zajmowało."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00076438

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting