Deklaracja Dostępności         telrfon 12 655 51 97           telrfon przedszkole87.lajkonik@gmail.com      

 
 

 

           
 

 
Tak się bawią w Lajkoniku!
 
Aktualności 2015-06-19; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

       Tradycyjny już, lajkonikowy piknik rodzinny rozpoczęliśmy życzeniami dla Rodziców z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca. Wszystkie przedszkolaki piosenką  wyraziły, co im serduszka podpowiadały.  Potem, zaopatrzeni w odpowiedni makijaż i zaproszeni do zabawy przez Wodzirejów z Krakowa, daliśmy się porwać muzyce w podróż po czterech kontynentach. Zmęczeni, posilaliśmy się u Pani Dominiki i Pana Andrzeja pysznymi kiełbaskami z grilla, zaś na deser Mamy z Rady Rodziców serwowały kawę i fantastyczne domowe ciasta w Lajkonikowej Kawiarence. W wolnych chwilach wraz z Rodzicami przedszkolaki odwiedziły kiermasz książki oraz baloniarnię. Zabawa była świetna!
       
         W imieniu Rady Rodziców oraz zespołu Przedszkola Lajkonik serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tej zabawy oraz tym, którzy korzystając z oferty piknikowej zasilili budżet Rady Rodziców.
          

WSTECZ Artykuł czytany: 8524 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl000105311

  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting