Deklaracja Dostępności         telrfon 12 655 51 97           telrfon przedszkole87.lajkonik@gmail.com      

 
 

 

           
 

 
Jarzynowy spektakl według uczniów Kostki
 
Aktualności 2015-11-30; Autor: Elżbieta Bielak
 
 

 

 


    "Na straganie w dzień targowy takie toczą się rozmowy". - I duzi i mali znają dobrze wiersz Jana Brzechwy o kłótliwych warzywach. A nasze przedszkolaki, zobaczyły go w inscenizacji przygotowanej przez trzecioklasistów z Gimnazjum Jezuitów "Kostka", pod opieką pani Agnieszki Szefer - Walas.
    -"Straaaaasnie się kłóciły te wazywa!"- emocjonowały się tuż po spektaklu maluchy. Emocji nie brakowało, zapewne też występującym gimnazjalistom - pierwszy raz zagościli bowiem w naszych progach i pierwszy raz poczuli odpowiedzialność, by nie zawieść malutkich kolegów. I chyba było to dla nich ciekawym doświadczeniem, kiedy zobaczyli podziw i wielką ciekawość w oczach przedszkolaków. Po spektaklu młodzież poprowadziła jeszcze warsztaty dla dzieci z grupy II. Maluchy miały okazje pobawić się w warzywa ze starszymi kolegami.
     Wydarzenie odbyło się w ramach podjętej w tym roku, współpracy Samorządowego Przedszkola nr 87 i Gimnazjum im. Stanisława Kostki. Mamy nadzieję, że przyczyni się do tego, aby nasze przedszkolaki jeszcze mocniej zaprzyjaźniły się z jarzynami na swoich talerzykach!
                                                                                                                   A. Solarczyk

WSTECZ Artykuł czytany: 7533 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00092749

  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting