Maraton Przedszkolaków
 
Aktualności 2016-05-30; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

     W dniu 18.05.2016 r. dzieci z naszego przedszkola wzięły udział w projekcie ogłoszonym przez miesięcznik ,, Bliżej Przedszkola".
      W II Ogólnopolskim Maratonie Przedszkolaków wystartowało 97 przedszkolaków z 5 grup na dystansie 70 metrów. Do biegu włączyły się również Panie z przedszkola. W sumie pokonaliśmy dystans 6790 m. Każdy przedszkolak przed wejściem do ogrodu otrzymał numer startowy, zapoznany został z zasadami bezpieczeństwa, a tuż przed startem uczestniczył w przeprowadzonej rozgrzewce. Na trasie startu widniał duży, kolorowy baner informujący o naszej Imprezie biegowej, a w jego zakupie pomogła nam Rada Rodziców.
Po zakończeniu biegu nadszedł czas na ćwiczenia relaksacyjne, mające na celu usprawnienie oddechu dzieci.
      Miłym momentem było wręczenie przez p. Dyrektor E. Wącław każdemu uczestnikowi pamiątkowego dyplomu i medalu. Dzieci pełne radości wróciły do przedszkola, gdzie czekała na nich dawka energii - Izotonik młodego sportowca.
    Dzień przyniósł przedszkolakom wiele wrażeń. Wszyscy uczestnicy bardzo dobrze się bawili, propagując zdrowy styl życia. Słychać było ,, Kiedy znowu pobiegniemy?..."

Urszula Sokół

WSTECZ Artykuł czytany: 7915 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00090242

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting