Deklaracja Dostępności         telrfon 12 655 51 97           telrfon przedszkole87.lajkonik@gmail.com      

 
 

 

           
 

 
O każdej porze uśmiechaj się Seniorze...
 
Aktualności 2017-01-22; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

 

     Pod takim hasłem w naszym przedszkolu 19.01.2017r. odbyło się spotkanie przedszkolaków z grup III, IV i V z Super Babciami z okazji Dnia Seniora. To był bardzo uroczysty i wyjątkowy dzień. Starszaki z grupy V "Lajkoniki" zaprezentowały seniorom program artystyczny. Dzieci recytowały wiersze, śpiewały piosenki, tańczyły. W repertuarze nie zabrakło przebojów z młodości babci i dziadka takich jak: "Biedroneczki są w kropeczki", "Konik na biegunach". 6-latki wzruszająco zaśpiewały Super Babciom piosenkę pt. "Kochamy was". Dzieci śpiewały także pastorałki i kolędy, do wspólnego kolędowania przyłączyli się też seniorzy. Występ uświetniły tańce: starszaki zatańczyły walca Straussa oraz taniec z rekwizytem z chusteczką do hinduskiej muzyki, zespół Małe Lajkoniki zatańczył dla seniorów taniec aniołków. Wszyscy wspólnie zaśpiewali Super Babciom "Sto lat". Dzieci z grupy V podarowały seniorom upominki, które same wykonały na zajęciach plastycznych - serduszka z brylantem. Uroczystość zakończyła się wspólnym tańcem do ponadczasowego utworu "Kaczuszki" oraz pamiątkowym zdjęciem.


Dziękujemy Super Babciom za aktywny udział w spotkaniu,

 jeszcze raz życzymy 100 lat!                                                                                                     Łucja Filipek
                                                                                                    Jolanta Dąbek

WSTECZ Artykuł czytany: 7184 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00091674

  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting