Swięta - czas kolędowania
 
Aktualności 2017-12-21; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

 


To już zaledwie  dni kiedy zapłonie pierwsza gwiazdka, zasiądziemy za stołem, podzielimy się opłatkiem i gdy  zabrzmią kolędy.

Tymczasem w ten radosny czas wprowadziły nas Jasełka przygotowane przez przedszkolaków z grupy III - Dratewki.  Opowieść o narodzinach Dzieciątka, o czekaniu na Pierwszą Gwiazdkę, o życzeniach i wspólnym kolędowaniu -  zabrzmiała w słowach, w tańcu, śpiewie i akompaniamencie instrumentów. Dratewki długo przygotowywały się do  tego święta.Uczyły się kolęd, ćwiczyły tańce, recytowały. Scena, dekoracje, odświętne stroje i  pełna widownia, na której zasiedli koledzy z całego przedszkola, wraz z  paniami nauczycielkami, Panią Dyrektor i pozostałymi pracownikami przedszkola - ileż było emocji, uśmiechów, oklasków! Mamy nadzieję, ze ta radosna atmosfera będzie towarzyszyć wszystkim przez cały okres Świat!

A.                                                                                                                                        A.S.

WSTECZ Artykuł czytany: 6252 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00089587

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting