Deklaracja Dostępności         telrfon 12 655 51 97           telrfon przedszkole87.lajkonik@gmail.com      

 
 

 

           
 

 
Niech żyje bal!
 
Aktualności 2018-01-14; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

 


  Tego dnia, już od rana, w przedszkolu pojawiały się kolorowe postacie. W salach przedszkolnych można było spotkać bohaterów bajek i kreskówek: wróżki, królewny, rycerzy, piratów,policjantów, a nawet Spider-Mana, kilku Hulków i oczywiście Elzę  i Annę z Krainy Lodu ...  Nie sposób zliczyć i wymienić tych wszystkich  postaci. A i rozpoznać dzieci było bardzo trudno.     

       Bal karnawałowy dla  przedszkolaków to dzień niezwykły, często wyczekiwany przez wiele tygodni. Jest atrakcją bardzo lubianą przez dzieci, dostarczającą im wielu przeżyć i radości. W tym roku, tę wy wyjątkową imprezę poprowadził didżej- Wujek Misio, który  zachęcał wszystkich do tańca, śpiewu i zabaw.Dzieci świetnie się bawiły uczestnicząc wspólnie ze swoimi paniami w pląsach i licznych konkurencjach.   Kiedy czas zabawy dobiegł końca przedszkolaki z żalem opuszczały salę balową, która na powrót stała się przedszkolnym holem. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych balowych strojów.  Kolejny bal karnawałowy już za rok!

A.S.

WSTECZ Artykuł czytany: 7873 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl000127330

  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting