Deklaracja Dostępności         telrfon 12 655 51 97           telrfon przedszkole87.lajkonik@gmail.com      

 
 

 

           
 

 
PODZIĘKOWANIE
 
Aktualności 2018-01-18; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

Przedszkole jest miejscem spotkań dzieci, rodziców i personelu. To magiczne miejsce, w którym nasze dzieci bawią się, uczą i wychowują. To tutaj spędzają co najmniej kilka godzin dziennie. Dlatego wszystkim nam zależy, by było ono nie tylko bezpieczne i estetyczne,ale także by stwarzało warunki do twórczego działania. I taki właśnie jest Lajkonik. Dzięki wspólnym staraniom, z roku na rok nasze przedszkole podnosi swój standard. Bardzo duży wkład w budowaniu tej jakości - obok funduszy budżetowych, wsparcia Rady Dzielnicy XII i innych instytucji - mają Rodzice. To oni wspierają przedszkole poprzez przekazywanie 1% podatku, bogacenie bazy przedszkola w ramach funduszy zgromadzonych przez Radę Rodziców, indywidualne darowizny pieniężne oraz rzeczowe (m.in. książeczki, gry, zabawki, drobny sprzęt), aktywny udział w kiermaszach świątecznych, a także bieżące zapewnianie środków papierniczych i higienicznych w poszczególnych grupach. Zgodnie ze znanym przysłowiem: "Ziarnko do ziarnka, zbierze się miarka", te z pozoru niewielkie kwoty zebrane razem dają całkiem spore możliwości. I tak, w ostatnim czasie wspólnymi siłami udało nam się:

  • wykonać obudowy kaloryferów w dwóch salach;
  • wykonać barierkę na piętro;
  • z pieniędzy uzyskanych z odpisu 1% za 2016 rok (480,87zł) zakupić drewniany domek do sali grupy II;
  • zakupić nowe gry i zabawki do wszystkich sal;
  • zakupić piękne stroje regionalne, w których dzieci występują podczas uroczystości i imprez przedszkolnych oraz konkursów;
  • zakupić nowe dywany do kącików zabaw;
  • wykonać szafę w sali grupy IV.
  • Pieniądze przekazane z bożonarodzeniowego kiermaszu - w niebagatelnej kwocie 1000 zł - przekażemy na dofinansowanie projektu budowy ścieżki edukacyjnej o tematyce przyrodniczej w naszym ogrodzie przedszkolnym.

WSZYSTKIM DARCZYŃCOM SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

WSTECZ Artykuł czytany: 6740 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl000106450

  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting