Deklaracja Dostępności         telrfon 12 655 51 97           telrfon przedszkole87.lajkonik@gmail.com      

 
 

 

           
 

 
Zabawy logopedyczne u Krakowiaczków
 
Aktualności 2018-02-04; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

 

 

W grupie II "Krakowiaczki" dnia 30.01.2018r. mama Filipa pani Ania Chmielarz - logopeda przeprowadziła bardzo ciekawe zajęcia z dziećmi w formie zabaw logopedycznych.     

    Dzieci słuchały wiersza logopedycznego, ćwiczyły narządy artykulacyjne w zabawach z obrazkami. Same wykonywały masaż: warg, języka i podniebienia przy użyciu chrupki kukurydzianej. Okazało się, że chrupka jest smaczna i może także doskonalić aparat artykulacyjny u dzieci.

    Przedszkolaki ćwiczyły orientację w schemacie własnego ciała w trakcie zabawy pt. "Woreczek ci ja". Dzieci ćwiczyły także słuch w czasie zabawy z dzwoneczkami do piosenki pt. "Zima, zima" oraz w trakcie zabawy pastuszek w której musiały odgadywać skąd pochodzi dźwięk.

   Zajęcia zakończyły się piosenką z improwizacją ruchową. Przedszkolaki przybiły sobie piątki i otrzymały od pani Ani nagrody.

   Zabawy bardzo podobały się dzieciom, pani Ani Chmielarz serdecznie dziękujemy za przeprowadzenie bardzo ciekawych zajęć.

 

Nauczycielki:

Łucja Filipek

Jolanta Szewczyk

 

WSTECZ Artykuł czytany: 5650 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00091596

  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting