Jesienne zawody gimnastyczne w Szkole Podstawowej nr 123
 
Nasze sukcesy i osiągnięcia 2014-11-19; Autor: Elżbieta Bielak
 

 

 

-Ta gimnastyka to dobra zabawa! - mogły pomyśleć starszaki w poniedziałek 17 listopada, podczas wizyty w Szkole Podstawowej nr 123.

    Dzięki organizatorkom: pani Wiolettcie Antosiewicz i Iwonie Rojek zwykłe ćwiczenia - jak bieg w sztafecie, czy slalom - zamieniły się w szalone jesienne przygody. Dzieci, używając wyobraźni i rekwizytów mogły na chwile stać się ptakami lub wiewiórkami, które zbierały liście i owoce. Nasze sześciolatki znakomicie poczuły ducha rywalizacji, a także okazały się zaangażowanymi kibicami. I co to była za radość ponownie spotkać się z kolegami i koleżankami, którzy opuścili już przedszkole i obecnie są uczniami pierwszej klasy! A na koniec okazało się, że wszyscy biorący udział w zawodach są zwycięzcami: wszyscy otrzymali dyplom i drobne upominki.
    Przypomnijmy - stwarzanie i korzystanie z okazji do promowania aktywności fizycznej jest jednym z priorytetowych zadań naszego przedszkola w tym roku. Staramy się, aby dzieci były sprawne i aby miały pozytywne skojarzenia związane z wszelkimi formami ruchu. Nasza placówka bierze bowiem udział w programie "Przedszkole w ruchu". Chętnie korzystamy również z możliwości bywania w zaprzyjaźnionej Szkole Podstawowej nr 123, dzięki czemu zerówkowicze powoli oswajają się z jej murami. Serdecznie dziękujemy zatem za zaproszenie do udziału w "Jesiennych zawodach sportowych"!

Agnieszka  Solarczyk

WSTECZ Artykuł czytany: 7971 razy
 
TWOIM ZDANIEM

DODAJ KOMENTARZ    
 

 

     
ZŁOTA MYŚL
"Wychowanie dziecka, to nie miła zabawa, a zadanie, w które trzeba włożyć wysiłek bezsennych nocy, kapitał ciężkich przeżyć i wiele myśli ..."

Janusz Korczak  


Samorządowe Przedszkole Nr 87
"Lajkonik"
ul. Spółdzielców 7
30-682 Kraków

Tel: 12 655 -51-97
www.lajkonik87.pl00090219

Mirosław Kuduk © 2013
  Proszę czekać...  
 
  Proszę czekać...  
 
    

 
 


 

   
Profesjonalny Hosting